Auberge des Vergers

Esplanade des récréations 21, 1217 Genewa, Szwajcaria

  • Do 3 osób
  • Do 22 m²
  • Prysznic bezprogowy
  • Sypialnie: 1

Obiekt Auberge des Vergers w miejscowości Genewa zapewnia gościom pokoje rodzinne, sprzęt do grillowania oraz bezpłatne Wi-Fi. Globe de la Science et de l'Innovation znajduje się 1,3 km od obiektu. Passe-de-Peney leży 4,5 km od obiektu.

W obiekcie Auberge des Vergers można wybrać opcję dla maksymalnie trzech osób. Dostępne opcje mają powierzchnię do 22 m². Jedna opcja ma jedną sypialnię. Pokoje mają klimatyzację. Niektóre pokoje mają prywatną łazienkę. Goście obiektu mogą korzystać z parkingu, tarasu i ogrodu. Podczas pobytu można jeździć na rowerze, łowić ryby albo zagrać w golfa.

Odległości do wybranych miejsc

CERN1,6 km
Lotnisko Genewa-Cointrin2 km
Centrum wystawowe PalExpo5,3 km
Dworzec kolejowy Gare de Cornavin7,4 km

Wybierz daty, aby zobaczyć ceny

Wybór pokoi

Pokój Dwuosobowy ze wspólną łazienką

  • widok na góry
  • prysznic
  • łóżeczko dziecięce

2 osoby12 m²widok na góry

Auberge des Vergers - udogodnienia

  • bezpłatne Wi-Fi
  • parking
  • pokoje rodzinne
  • całkowity zakaz palenia
  • codzienne sprzątanie
  • taras
  • ogród
  • ekspresowe zameldowanie i wymeldowanie

Zasady pobytu

Godziny pobytu

Zameldowanieod do
Wymeldowanieod do

Dzieci i dodatkowe łóżka

Goście muszą mieć co najmniej 18 lat, aby się zameldować.

Zapraszamy dzieci od 1 lat.

Łóżeczko dziecięce - dla dzieci w wieku 1–4 lat

Dostawka - dla dzieci od 4 lat

Zwierzęta

  • Zwierzęta nie są akceptowane.
Ważne informacje

Prosimy o wcześniejsze poinformowanie obiektu o planowanej godzinie przyjazdu.

Prośbę możesz wpisać w polu 'Życzenia specjalne' albo przekazać bezpośrednio obiektowi, korzystając z danych z potwierdzenia rezerwacji.

Języki
  • niemiecki
  • angielski
  • hiszpański
  • francuski
Sposoby kontaktu
☎ telefon
@ E-mail

Auberge des Vergers na mapie: Genewa

Sprawdź na mapie położenie obiektu i pobliskie miejsca.

Najczęściej zadawane pytania

Jakie są godziny zameldowania i wymeldowania w obiekcie „Auberge des Vergers”?

Zameldowanie: od 14:00. Wymeldowanie: do 11:00.

Czy Auberge des Vergers oferuje parking?

Parking jest dostępny.

Czy w obiekcie „Auberge des Vergers” jest dostępne Wi-Fi?

Na miejscu dostępne jest Wi-Fi.

Ilu gości może zatrzymać się w obiekcie „Auberge des Vergers”?

Największa dostępna opcja może pomieścić maksymalnie 3 osoby.

Czy Auberge des Vergers ma udogodnienia dla rodzin?

Na miejscu dostępne są udogodnienia przeznaczone dla rodzin.

Czy Auberge des Vergers ma udogodnienia dla osób z ograniczoną mobilnością?

Co najmniej jedna opcja ma prysznic bezprogowy.

Jak daleko od obiektu „Auberge des Vergers” znajduje się Meyrin?

Meyrin znajduje się 1,1 km od obiektu.

Jak daleko od obiektu „Auberge des Vergers” znajduje się najbliższe lotnisko?

Aéroport international de Genève znajduje się 2,8 km od obiektu.

Opinie o Auberge des Vergers

Średnia ocena z 185 opinii na Booking.com to 7/10. Przeczytaj opinie o obiekcie lub dodaj własną.

Kennedy 03 - 2024
8/10

Dobry hotel, choć po przyjeździe potrafi trochę wprawić w zakłopotanie, z czasem jednak zaczyna się nam podobać. Śniadanie nie istnieje tam w ścisłym sensie - po prostu słyszy się: „proszę, tutaj jest croissant” - i to jest pewien kulturowy szok, bardzo francuskie podejście do życia :)

ℹ) Opinie gości Auberge des Vergers nie stanowią oceny serwisu geneva-hotel.com.

Więcej opinii znajdziesz na Booking.com.

Twoja opinia

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10